HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?


BAYTEC Mühendislik Endüstriyel Yapıların tasarımından, mimari konsept çalışmalarına, proje yönetiminden müşavirlik ve kontrollük hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu çerçevede Enerji santralleri, Maden tesisleri, Petro-Kimya Sanayii, Çimento fabrikaları, Hastane binaları, cephe sistemleri gibi yapılarda kayda değer bir tecrübeye sahiptir.

Firmamız güçlü teorik altyapısı ile tüm güncel şartnamelere (EuroCode, ACI, AISC, SNiP, DIN, BS, TS vb.) göre hizmet vermekte ulusal ve uluslararası alanda detaydan genele komple çözümler sunmaktadır.

BAYTEC ana ilgi alanı olarak endüstriyel yapıların tasarımını seçmiştir. Bu alanda, müşterilerinin tüm disiplinlerde tek bir firmadan ve yapısal tasarımdan prosese her aşamanın en başından planlanarak yapıldığı bir hizmet almasını sağlamaktadır.

Misyonumuz
BAYTEC Mühendislik endüstriyel yapıların tüm disiplinlerde detay ve genel tasarımlarının yapıldığı, teknolojik bilgilerin de üretildiği ve herhangi başka bir mühendislik hizmeti veya bilginin dışarıdan transfer edilmediği bir firma olma amacındadır.

Vizyonumuz
BAYTEC, kendi içerisinde yetiştirdiği/eğittiği değerli beyinlerin ilgili disiplinlerin eğitiminin en iyi verildiği üniversitelere yüksek öğrenime gönderip ve gerekiyorsa eğitim sonrası stratejik iş tecrübelerinin edinmesinden sonra tekrar bünyesine ortak olarak katıldığı bir uzun vade yatırım ile bu hedeflerine ulaşma azmindedir.