BENTLEY

YAZILIM

BAYTEC Mühendislik BENTLEY firmasının Türkiye distribütörlerinden biridir. BENTLEY ürünlerinin Türkiye’de dağıtılması, satılması, eğitiminin verilmesi ve satış sonrası desteğinin sağlanması konusunda tam yetkilidir.

Bentley firması dünyanın dört bir yanında yazılımları kullanılan, kendini ispatlamış bir yazılım firmasıdır. Türkiye’ de de heryıl kullanıcı sayısını artırmaktadır.

Bentley firmasının yazılımları ulaştırma, haritacılık, statik, madencilik, geoteknik, hidrolik, hidrolojik, drenaj ve mimari tasarım gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bunların yanısıra araba tasarımından nükleer tesis tasarımına kadar farklı alanlarda da programlar sunmaktadır.

Ülkemizde birçok mühendislik ve müşavirlik firması tarafından kullanılan Bentley programları, ABD, Avrupa ve Asya ülkelerinin tasarım şartnamelerini de içermektedir.

Bentley ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki sayfaları inceleyebilir, veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.PAKETLER

POWERCIVIL PROSTRUCTURES PLANT DESIGN STRUCTURAL ENTERPRISE
-Inroads
-Microstations
-Bridge
-Site
-Site Suite
-Suit
-Survey

-Proconcrete
-Prosteel
-Microstations
-Proconcrete for Autocad
-Prosteel for Autocad

-AutoPlant Modeler
-OpenPlant Modeler
-OpenPlant PID
-OpenPlant Isometrics Manager
-OpenPlant ModelServer
-OpenPlant Orthographics Manager
-OpenPlant Support Engineering
-OpenPlant Instrumentation and Wiring


-STAAD.Pro
-STAAD Foundation Advanced
-RAM Concrete
-RAM Foundation
-RAM Frame
-RAM Frame Steel
-RAM Beam
-RAM Concept
-RAM Elements
-RAM Connection
-LIMCON
-MicroStran
-Section Wizard
-STAAD Beava
-Structural Synchronizer

 

Bentley ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle yazilim@baytec.com.tr e-mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.